• Wysoka jakość
  • Produkt polski
  • RYo & MYO
  • Szybka dostawa

Tobacco cutting machines

Przedmiotem aukcji jest

ZAPASOWE GRZEBIENIE 0,8MM

Teraz tylko 25 zł

Opis przedmiotu
M08

Przedmiotem aukcji są zapasowe grzebienie do maszynki M08 - 0,8mm grubość cięcia. Samą maszynkę można zakupić na innej aukcji w naszym sklepie.


M 08 to najlepszy wybór, biorąc pod uwagę stosunek cena do jakości, jeśli chodzi o ręczne maszynki do cięcia ziół i liści w użytku domowym. Charakterystyczne dla tej maszynki jest mocowanie jej za pomocą dolnego zacisku do krawędzi stołu. Zapewnia to stabilne ustawienie i możliwość ustawienia swojego pojemnika na pocięty produkt.


Jedyną częścią wymagającą wymiany ze względu na zużycie są grzebienie zamontowane pod rolkami, które można zamówić w naszym sklepie.

Przy prawidłowym użytkowaniu maszyny można cieszyć się naprawdę długim i niezawodnym działaniem.

OBSŁUGA I KONSERWACJA

Przed każdym użyciem, należy się upewnić czy grzebienie zbierające przylegają do wałków. Każdorazowo zaleca się nałożyć niewielką ilość oleju na wałkI tnące. Materiał do cięcia musi być starannie przygotowany, usunięte wszelkie twarde części liścia takie jak łodyga i grubsza żyła. Również zbyt wysoka wilgotność liści może zakleić wałki tnące, dlatego zalecamy użycie wilgotnościomierza ( 16%-20% da nam najlepszy rezultat). Najlepszy efekt osiągniemy tnąc pojedyncze liście, nie wkładamy kilku liści jednocześnie, może to spowodować zablokowanie wałków tnących i w rezultacie uszkodzenia maszyny. Po każdorazowym użyciu maszynę, należy wyczyścić szmatką oraz usunąć materiał zalegający w wałkach tnących.


Uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez nieodpowiednie użytkowanie maszyny może spowodować unieważnienie gwarancji

Płatności

Płatność poprzez paypal lub kartą kredytową.

Nie realizujemy płatności za pobraniem.

PayPal, Google Pay, Visa, MasterCard
Dostawa

Paczka zostanie dostarczona za pośrednictwem firmy UPS lub Fedex. Jeżeli wymagana jest faktura VAT prosimy o taką informację w momencie składania zamówienia, zostanie ona wysłana na podany adres mailowy.

DPD, DHL